Skåp, med "galler" lucka, och småhyllor framsida och på sidorna. Höjd 61, längd 87, bredd 46.
Bord med "gallerdekor" på sidorna, höjd 45, längd 120, bredd 60 cm.
Slitage, repor, fläckar.
Slitage, repor, fläckar.