STURE JOHANNESSON. Pot. Not Pot. Färglitografi. Signerad Sture J och daterad -04. 14/300.

33528. STURE JOHANNESSON. Pot. Not Pot. Färglitografi. Signerad Sture J och daterad -04. 14/300.

37 x 47 cm.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 47 cm.

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 1 578