TÅGLYKTA märkt SJ, plåt, 1900-talets början.

335274. TÅGLYKTA märkt SJ, plåt, 1900-talets början.

Väggfäste i järn. Total höjd inkl. väggfäste ca 47,5 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 221