KAMERAPAKET, Asahi Pentax S1, 1900-tal.

335208. KAMERAPAKET, Asahi Pentax S1, 1900-tal.

Asahi Pentax S1, No.409594.
2 st blixtar Rollei, samt OSRAM SC 18 SERVO.
Medföljande kameratillbehör med samt kameraväska.

Bruksslitage, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Asahi Pentax S1, No.409594.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 723