SKRIVBORDSSTOL, skinn, 1920-tal.

335090. SKRIVBORDSSTOL, skinn, 1920-tal.

Skrivbordsstol, skinn 1920-tal
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, renoverad, går ej att höja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 47 cm.

Antal besök: 3 318