KAMERA, Zeiss Ikon Ikoflex, 1900-tal.

335063. KAMERA, Zeiss Ikon Ikoflex, 1900-tal.

Zeiss Ikon Ikonflex.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Zeiss Ikon Ikonflex.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 329