GLASSERVIS, 69 delar, Orrefors, 1920-tal.

335021. GLASSERVIS, 69 delar, Orrefors, 1920-tal.

Vitvinsglas, 13 st.
Rödvinsglas, 2 st.
Snapsglas, 11 + 4 st.
Grogglas, 12 st.
Allglas, 7 st.
Selterglas, 6 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitvinsglas, 13 st.
Rödvinsglas, 2 st.
Snapsglas, 11 + 4 st.
Grogglas, 12 st.
Allglas, 7 st.
Selterglas, 6 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 604