SERVISDELAR, 5+5, kristall, Kosta Boda, 19000-talets andra häkft.

335019. SERVISDELAR, 5+5, kristall, Kosta Boda, 19000-talets andra häkft.

5 vitvinsglas, höjd 20 cm.
5 champagneglas, höjd 21.7 cm.
Graverade Kosta samt etikettmärkta.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 vitvinsglas, höjd 20 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 921