BÖCKER, KATALOGER och MYNT, 1800-1900-TAL.

33500. BÖCKER, KATALOGER och MYNT, 1800-1900-TAL.

Almanack 1914.
Mynt, 3 st, bl.a. Sverige.
ABC bok, 1884.
Evangelier och Apostlar, 1803.
Alex Dumas, Impressions de Voyage.
Kataloger, 7 st, Åhlens och Holm mfl.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Almanack 1914.
Mynt, 3 st, bl.a. Sverige.
ABC bok, 1884.

Skador.

Antal besök: 1 136