ROLAND STENSTRÖM. "Tofsmesar". Olja på duk, signerad och daterad 1945.

334910. ROLAND STENSTRÖM. "Tofsmesar". Olja på duk, signerad och daterad 1945.

31 x 42 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 42 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 3 093