LJUSSTAKE, smide, daterad 1913.

334847. LJUSSTAKE, smide, daterad 1913.

Höjd 26 cm, bredd 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm, bredd 34 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 871