Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKÅL, glas, Gunne Brandstedt, Pukeberg, signerad och daterad -06.
334813. SKÅL, glas, Gunne Brandstedt, Pukeberg, signerad och daterad -06.
Höjd ca. 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 15 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
976