KRISTALLVAS, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, 1960-tal.

334810. KRISTALLVAS, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, 1960-tal.

Signerad Orrefors, B (Gunnar Cyrén), 3834-221.
Höjd 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 099