PIPOR och PIPSTÄLL, 1900-tal.

PIPOR och PIPSTÄLL, 1900-tal.
334808. PIPOR och PIPSTÄLL, 1900-tal.

Varierande modeller och tillverkare,3 pipställ, 52 pipor samt 2 piphuvuden.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 619