SKRIVBORDSSTOL, Robin Day, Overman 1900-talets tredje kvartal.

334692. SKRIVBORDSSTOL, Robin Day, Overman 1900-talets tredje kvartal.

Höjd 75 cm. Snurrbar.
Vit plast med rygg och sits klädd i rött tyg.

Bruksslitage. Fläckar/missfärgning. Djurhår på tyg. Plast del på fotens underdel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm. Snurrbar.

Antal besök: 1 089