JOHNNY MILLAR. Olja på duk, signerad och daterad Godegård Sept 88.

334689. JOHNNY MILLAR. Olja på duk, signerad och daterad Godegård Sept 88.

Räv och änder i skogslandskap.
Ca. 141x116 cm.

Krackelyr, 2 duklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 141x116 cm.

Krackelyr, 2 duklagningar.

Antal besök: 2 561