BARNVAGN, New York, tidigt 1900-tal.

334611. BARNVAGN, New York, tidigt 1900-tal.

Dockor medföljer.
Vagn, längd ca. 88 cm.

Slitage, rost, insida tyg med skador.
Dockor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockor medföljer.
Vagn, längd ca. 88 cm.

Dockor med skador.

Antal besök: 895