SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal.

334610. SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Svartmålat. Låda. På 4 tassfötter.
Med klaffar, längd ca. 131, bredd 70, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Skiva med mindre torrspricka. Kant med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 547