KASSAAPPARAT med mera, National, 1900-talets första hälft.

334609. KASSAAPPARAT med mera, National, 1900-talets första hälft.

Proveniens: Amie Stålkrantz krukmakeri, Gamla Linköping.

Slitage. Stenplatta med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 769