JUSSI TAIPEELENMÄKI. färglitografi, provtryck, sign.

334598. JUSSI TAIPEELENMÄKI. färglitografi, provtryck, sign.

Modellstudie. 33x45.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellstudie. 33x45.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 775