SUPSKED, silver, barock, troligen Michael Steltzer, 1600/1700-tal.

334516. SUPSKED, silver, barock, troligen Michael Steltzer, 1600/1700-tal.

Dekor av kotte, längd ca 17 cm.
Vikt ca 51,6 gram.

Slitage, repor, märken/gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 51,6 gram.

Antal besök: 2 571