KÄPP, skuret grepp i form av ansikte, 1800-tal.

334469. KÄPP, skuret grepp i form av ansikte, 1800-tal.

Längd ca 78 cm.

Kraftigt slitage, mässingsdel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 78 cm.

Antal besök: 857