SOFFBORD, oktagonalt, 1900-talets andra hälft.

334449. SOFFBORD, oktagonalt, 1900-talets andra hälft.

Soffbord med gröntonad, fasettslipad glasskiva och underliggande skiva av rotting
Made in USA
Höjd 49 cm
Diameter 96 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Made in USA
Höjd 49 cm
Diameter 96 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 809