TAKLAMPA, koppar, signerad Olle Malm, 1960-70-tal.

334424. TAKLAMPA, koppar, signerad Olle Malm, 1960-70-tal.

Höjd 70 cm till tak.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm till tak.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 5 781