KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.
334386. KISTA, 1700-tal.

Välvt lock. Längd 112 bredd 59,5 höjd 74 cm.

Slitage, skador, nyckel saknas. lås delvis löst (låst). beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
334386. KISTA, 1700-tal.

Antal besök: 918