Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL WILHELSSON. Två män i segelbåt. Etsning. Signerad.
33431. CARL WILHELSSON. Två män i segelbåt. Etsning. Signerad.
5,5 x 7,4 cm.
Hanteringsveck.
Gör en kostnadsfri värdering!
5,5 x 7,4 cm.
Hanteringsveck.
Garpenhus Auktioner
823