PARTI GLAS och PORSLIN, 4 delar, 1900-tal.

33429. PARTI GLAS och PORSLIN, 4 delar, 1900-tal.

Tallrikar 2 st märkta KPM, diamter 24,5 cm, figurin Dresden, höjd 14 cm, skål glas, höjd 10 cm.

Smärre slitage, tallrik med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 504