BYRÅ, orientalisk, 1800-tal.

BYRÅ, orientalisk, 1800-tal.
334206. BYRÅ, orientalisk, 1800-tal.

Lådor samt lucka. Handtag på sidorna.
Längd 91, bredd 42, höjd 104,5 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, senare målning.
Några lås något lösa (spikarna lossnat) Nedre gångjärn på luckan skadat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 754