HUGO JOSEPHSSON. Vinga fyr, olja på duk, signerad och daterad 1939.

334192. HUGO JOSEPHSSON. Vinga fyr, olja på duk, signerad och daterad 1939.

64x100 cm.

Något bucklig duk, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x100 cm.

Antal besök: 3 402