KAFFESERVISDELAR i porslin, 12 st, "Mon Amie" Marianne Westman, Rörstrand.

334132. KAFFESERVISDELAR i porslin, 12 st, "Mon Amie" Marianne Westman, Rörstrand.

5 st assietter, diameter 17,5 cm. Märkta Mon Amie Rörstrand Sweden p555.
En kaffekopp, höjd 5 cm. Märkt Rörstrand Sweden.
6 st kaffefat, diameter ca 13 cm. Märkta Mon Amie Rörstrand Sweden.
Dekor av blå blommor.

Bruksskick.
Kaffekopp med avlagringar, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blå blommor.

Bruksskick.

Antal besök: 2 853