SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

334116. SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

Stoppade och djuphäftade i rygg, klädsel i mönsterpräglad lejongul sammet. Soffa längd 177 cm.

Slitage, en knapp i ryggen på en fåtölj lös. Ett dekordetalj i trä på soffans armstöd lös. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 985