GOLVURNA, keramik, Imaridekor, Japan, höjd 92 cm.

334111. GOLVURNA, keramik, Imaridekor, Japan, höjd 92 cm.

Urna höjd 92, totalhöjd med piedestal 126 cm.

Slitage, skador, lagningar. Spricka tvärs över halva skuldran, lagningar i mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 141