KAMFERKISTA, rikt skuren dekor, 1900-tal.

334107. KAMFERKISTA, rikt skuren dekor, 1900-tal.

Lock med glas över träskuren reliefdekor. Mässingsbeslag, lås i mässing. Höjd 52, längd 93, bredd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 797