KOLONNSKÅP, troligen Danmark, Karl Johan, 1800-tal.

334101. KOLONNSKÅP, troligen Danmark, Karl Johan, 1800-tal.

Mahognyfaner. Löstagbara hyllor. Höjd 159, bredd 43, längd 65 cm.

Toppdelen något slagen, listbitar saknas, mindre fanerskador, ett hyllplan möjligen senare, något maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 349