ÖRHÄNGEN 1 par, 18k guld med odlad pärla, OPI, 1900-tal.

334084. ÖRHÄNGEN 1 par, 18k guld med odlad pärla, OPI, 1900-tal.

Skruvörhängen.
Vikt ca 1,7 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skruvörhängen.
Vikt ca 1,7 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 444