SNURRFÅTÖLJ med klädsel av svart galon, 1960/70-tal.

333988. SNURRFÅTÖLJ med klädsel av svart galon, 1960/70-tal.

Höjd 97 cm
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage på klädseln.
Vippig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 97 cm
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage på klädseln.
Vippig.

Antal besök: 3 558