MATSERVIS, ca 53 delar, porslin "Swedish Grace" Louise Adelborg Rörstrand.

333934. MATSERVIS, ca 53 delar, porslin "Swedish Grace" Louise Adelborg Rörstrand.

Blomsterdekor. Bestående av; 11 förrättstallrikar, 11 flata tallrikar, 10 assietter, 12 djupa tallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat, 2+1+1 uppläggningsskål, kanna.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 792