Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BEATRIZ CANETE POZO. Spansk fiskebåt. Olja på pannå. Signerad.
33392. BEATRIZ CANETE POZO. Spansk fiskebåt. Olja på pannå. Signerad.
24 x 24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 24 cm.
Garpenhus Auktioner
1 254