STEN SAMUELSON. 1926-2002, olja på duk, signerad, daterad -84.

333914. STEN SAMUELSON. 1926-2002, olja på duk, signerad, daterad -84.

Arkitekt Sten Samuelson, Ängelholm 1926-2002
66 x 80 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 80 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 1 238