BARNSTOL och GUNGHÄST, 1800/1900-tal.

333899. BARNSTOL och GUNGHÄST, 1800/1900-tal.

Barnstol rygghöjd ca 57 cm.
Gunghäst höjd 44 cm.

Klädsel på stolsits skadat/sprucket.
Gunghäst med bruks-och åldersslitage, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnstol rygghöjd ca 57 cm.
Gunghäst höjd 44 cm.

Antal besök: 995