ÖRHÄNGE i 18K vitguld, ett par, besatta med briljantslipade safier.

333886. ÖRHÄNGE i 18K vitguld, ett par, besatta med briljantslipade safier.

Ett par örhänge i 18K vitguld besatta med safirer i genombruten fattning.
Längd 17 mm.
Vikt 1,2 gram.
Ostämplade.

Bruksskick.
Böjda stift.
Snurrebussar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 mm.
Vikt 1,2 gram.
Ostämplade.

Bruksskick.
Böjda stift.
Snurrebussar saknas.

Antal besök: 810