FOLKE GULLBY. "Jesu födelse". Etsning efter teckning utförd av Susanne Gullby 6 år. Signerad.

333877. FOLKE GULLBY. "Jesu födelse". Etsning efter teckning utförd av Susanne Gullby 6 år. Signerad.

Bildstorlek 10 x 15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 10 x 15 cm.

Antal besök: 959