LEILA BOURELIUS. Sommarväg, olja på duk, signera och daterad 1936.

333831. LEILA BOURELIUS. Sommarväg, olja på duk, signera och daterad 1936.

62,5 x 74,5 cm.

Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

62,5 x 74,5 cm.

Duklagning.

Antal besök: 1 836