SOFFA, tyg, 1960-tal.

SOFFA, tyg, 1960-tal.
333827. SOFFA, tyg, 1960-tal.

Fast stoppad sits och rygg klädd i rött originaltyg med geometriskt mönster. Häftad rygg. Tvåsits. På fyra ben av trä.
Längd ca 160 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, armlän med hårdare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
333827. SOFFA, tyg, 1960-tal.

Längd ca 160 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 964