SKEPPSMODELL, "Suomen Joutsen", 1900-tal.

333813. SKEPPSMODELL, "Suomen Joutsen", 1900-tal.

Modell efter finskt skolfartyg som byggdes 1902.
Trä. Fullriggare. Höjd ca 50cm Längd ca 74cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar.

Antal besök: 2 057