HUSHÅLLSASSISTENT, Assistent, Electrolux, 1960-tal.

333764. HUSHÅLLSASSISTENT, Assistent, Electrolux, 1960-tal.

Diverse tillbehör samt receptbok.
Längd 33, bredd 27, höjd 41,5 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 644