ARMBANDSUR, 3 st. Herr. Bland annat Tissot, 1900-tal.

333759. ARMBANDSUR, 3 st. Herr. Bland annat Tissot, 1900-tal.

Certina Quartz, Club 2000.
Leijona, 17 jewels.
Tissot, PR 100.

Bruksslitage. Leijona med repig urtavla och glas.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Certina Quartz, Club 2000.
Leijona, 17 jewels.
Tissot, PR 100.

Repor.

Antal besök: 1 279