LJUSSTAKE, SKRIN, tenn, Herman Bergamn, 1930 & 1927.

333666. LJUSSTAKE, SKRIN, tenn, Herman Bergamn, 1930 & 1927.

Skrin med påskrift/signering Nils Fougstedt.
Skrinets mått ca 20,5 x 18 cm. Ljusstakens höjd ca 16 cm.

Slitage, repor, skrin med omfattande skador och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773