TAKLAMPA, rund glaskupa, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

333658. TAKLAMPA, rund glaskupa, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Justerbar höjd till tak
Höjd 61 cm till metallstavens slut
Diameter cirka 34 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbar höjd till tak
Diameter cirka 34 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 991