SKÅP, barock, daterat 1767.

33364. SKÅP, barock, daterat 1767.

Intarsia bland annat i form av kompassrosor.
Nyckel finns.
Längd ca 182, bredd ca 84, höjd ca 208 cm.

Maskstunget. Skador. Slitage. Renoverat, kompletterat. Lösa bitar ditsatta med tejp. 2 st lösa fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 1 339